START arrow PROGRAMY UE arrow Erasmus+ arrow Praktyki zawodowe we Włoszech
Praktyki zawodowe we Włoszech PDF Drukuj Email
Przykładowy obraz
Uczniowie z klas III kształcący się w zawodach: technik żywienia
i usług gastronomicznych, technik hotelarstwa i technik pojazdów samochodowych przebywają  na praktyce zawodowej we Włoszech


27.01.2018. r. uczniowie w/w klas z Technikum w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie wyjechali na praktyki zawodowe, które odbywają się w Reggio Emilio, Modenie i Parmie. Praktyka trwać będzie 4 tygodnie  - do 23.02.2018 r. Wszyscy pracują w firmach o działalności zgodnej z zawodem, w którym kształcą się w Technikum  - zatem w restauracjach, hotelach, samochodowych warsztatach diagnostyczno – naprawczych. Warunki zakwaterowania uczniowie określają jako znakomite. Przewidziane są wycieczki do Wenecji i innych miast włoskich.
W najbliższym czasie zamieścimy kolejne informacje.

/ZS2/
Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.