START arrow AKTUALNOŚCI arrow Jasełka 2007
Wpisał: Administrator
04.02.2008.
w Miechowie

,,Pójdźmy do Betlejem przywitać Pana” – słowa te stanowiły motto wigilijnego spotkania, zorganizowanego w dniu 21. 12. 2007 r. w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie.
    Wszystkich obecnych na tej uroczystości powitała Pani dyrektor Maria Paschek, a następnie przewodnicząca Samorządu Szkolnego – Marcelina Komenda.
    Młodzież klas pierwszych, po raz pierwszy w nowej szkole, zaprezentowała swoje umiejętności aktorskie, wystawiając Jasełka Bożonarodzeniowe. Cały występ urozmaicony był kolędami śpiewanymi przez szkolny chór, składający się z uczniów nie tylko z klas pierwszych, ale i wyższych.
    Świąteczną atmosferę pogłębiły życzenia Dyrekcji Szkoły i symboliczne przełamanie się opłatkiem z przedstawicielem uczniów – Marceliną Komendą. Do życzeń dołączył się ks. Radosław Sobalkowski, który podkreślił duchowy wymiar Świąt Bożego Narodzenia.
        Po apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się na wigilie klasowe.
     Imprezę przygotowały klasy: I h, I tm, III te pod opieką ks. katechety – Radosława Sobalkowskiego, pani Haliny Dudek, wychowawców: pani Moniki Marzec, pani Ewy Różyckiej i pana Sławomira Słapka.
A. Kordecka
W. Kaźmierczyk
 J. Celary

Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz Wybrany obraz