START arrow 100-lecie Niepodległości
Studniówka 2018 PDF Drukuj Email
Studniówka 2018 w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie

W dniu 03.02.2018r. odbył się bal studniówkowy tegorocznych maturzystów Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie, kształcących się w zawodach:  technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik teleinformatyk, technik pojazdów samochodowych i technik mechanizacji rolnictwa . Maturzyści wraz z zaproszonymi gośćmi    i rodzicami bawili się w  restauracji „Nad Stawem” w Rosiejowie. W imieniu rodziców dobrej zabawy wszystkim uczestnikom Studniówki, a uczniom pomyślności na egzaminie maturalnym – życzyli przedstawiciele Szkolnej Rady Rodziców – p. Ewa Mucha i p. Andrzej Dziubka. Życzenia do maturzystów i podziękowania dla rodziców – organizatorów Studniówki 2018, skierowali też: Dyrektor  Szkoły p. Maria Paschek i ks. Łukasz Snoch. Uczniowie dziękowali Dyrekcji, nauczycielom, wychowawcom, pracownikom Szkoły i rodzicom za codzienny trud opieki, wsparcia , nauki  i  wychowania.
Wychowawcami klas IV w 2017/2018 są: p. Monika Marzec, p. Anna Wójcik, p. Joanna Jakubowska,  p. Beata Żychowicz, p. Andrzej Dudek.
Tegoroczni maturzyści tradycyjnie zatańczyli poloneza w pięknie wypracowanych układach.
Od dziś mogą odliczać dni do matury

/ZS2/