START arrow AKTUALNOŚCI arrow Studniówka 2018
Studniówka 2018 PDF Drukuj Email
Studniówka 2018 w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie


W dniu 03.02.2018r. odbył się bal studniówkowy tegorocznych maturzystów Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie, kształcących się w zawodach:  technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik teleinformatyk, technik pojazdów samochodowych i technik mechanizacji rolnictwa . Maturzyści wraz z zaproszonymi gośćmi    i rodzicami bawili się w  restauracji „Nad Stawem” w Rosiejowie. W imieniu rodziców dobrej zabawy wszystkim uczestnikom Studniówki, a uczniom pomyślności na egzaminie maturalnym – życzyli przedstawiciele Szkolnej Rady Rodziców – p. Ewa Mucha i p. Andrzej Dziubka. Życzenia do maturzystów i podziękowania dla rodziców – organizatorów Studniówki 2018, skierowali też: Dyrektor  Szkoły p. Maria Paschek i ks. Łukasz Snoch. Uczniowie dziękowali Dyrekcji, nauczycielom, wychowawcom, pracownikom Szkoły i rodzicom za codzienny trud opieki, wsparcia , nauki  i  wychowania.
Wychowawcami klas IV w 2017/2018 są: p. Monika Marzec, p. Anna Wójcik, p. Joanna Jakubowska,  p. Beata Żychowicz, p. Andrzej Dudek.
Tegoroczni maturzyści tradycyjnie zatańczyli poloneza w pięknie wypracowanych układach.
Od dziś mogą odliczać dni do matury

/ZS2/
 
Przykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.