START arrow AKTUALNOŚCI arrow Sukces ucznia Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II
Sukces ucznia Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II PDF Drukuj Email
Sukces ucznia Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie Pawła Kiszki
 
W dniu 6 marca 2018r. finaliści etapu szkolnego, uczniowie z  II i III klasy Technikum, kształcący się w  zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pod opieką nauczyciela przedmiotów zawodowych mgr inż. Pawła Ptaka, uczestniczyli w finale wojewódzkim  Olimpiady Młodych Producentów Rolnych w Krakowie .Wśród  37 uczestników:  studentów , rolników i uczniów szkół średnich o profilu rolniczym  brało udział 14 uczniów Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie.
Po przeprowadzeniu części pisemnej zakwalifikowano do części praktycznej 7 uczestników, w tym Pawła  Kiszkę z klasy III technik mechanizacji rolnictwa . Po zsumowaniu punktacji z obu części ogłoszono wyniki konkursu .  5 finalistów zakwalifikowało się do etapu krajowego. Paweł Kiszka zajął trzecią lokatę.

/ZS2/
 
Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz
 
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.