START arrow AKTUALNOŚCI arrow Pielgrzymka Maturzystów Diecezji Kieleckiej na Jasną Górę
Pielgrzymka Maturzystów Diecezji Kieleckiej na Jasną Górę PDF Drukuj Email
Uczniowie Zespołu Szkól Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie na XX Pielgrzymce Maturzystów Diecezji Kieleckiej na Jasną Górę

Dnia 7 marca 2018 roku, uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II
 w Miechowie, wzięli udział w XX Pielgrzymce Maturzystów Diecezji Kieleckiej na Jasną Górę. Hasłem tegorocznej pielgrzymki były słowa: „Napełnieni Duchem Świętym”. Tegoroczni maturzyści przed obrazem Matki Bożej modlili się o błogosławieństwo dla swojej pracy i o pomyślność na czas zdawania egzaminów. Uczniowie naszej Szkoły uczestniczyli we Mszy św., przygotowali i prowadzili rozważania drogi krzyżowej.

/ZS2/
 Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz Przykładowy obraz