START arrow AKTUALNOŚCI arrow Kolejny raz w Zespole Szkół Nr 2
Kolejny raz w Zespole Szkół Nr 2 PDF Drukuj Email
Kolejny  raz w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie gościmy młodzież i nauczycieli – Istituto Istruzione Superiore „Guglielmo Gasparrini” w Melfi

To kolejny etap wymiany międzykulturowej młodzieży naszych Szkół:
1.    Powitanie w Szkole
Przykładowy obrazPrzykładowy obraz
2.    Wycieczka do Wadowic i Auschwitz
- w Muzeum Jana Pawła II
- w obozie Auschwitz/Birkenau
 Przykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obraz
3.    Spotkanie kulturowe w naszej Szkole
 
Przykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.