START arrow AKTUALNOŚCI arrow Studniówka 2008
PDF Drukuj Email
STUDNIÓWKA 2008 
 
"Zawżdy tak to bywało,
Gdy sto dni nauk zostało,
Wielce godni Żakowie
Biesiadowali na zdrowie"
 
    Tegoroczny Bal Studniówkowy w Zespole Szkół nr 2 im.Jana Pawła II odbył się 12 stycznia 2008 roku w restauracji "Zameczek" w Książu Wielkim. Bohaterami wieczoru byli uczniowie klas: IV tk, IV t, IV ti, III li wraz  wychowawcami: p.A.Sikorą, p.M. Błachno, p.A. Słapek i p.M.Dróżdż. Słowami "Podkomorzy rusza...Poloneza czas zaczynać..." Pani Dyrektor Maria Paschek zaprosiła młodzież do staropolskiego tańca, którym oficjalnie rozpoczęła się Studniówka. Zabawa trwała do białego rana!

Uroczystość studniówkowa 2008 Uroczystość studniówkowa 2008 Uroczystość studniówkowa 2008
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.