START arrow AKTUALNOŚCI arrow Mam Zawód. Mam Fantazję
Mam Zawód. Mam Fantazję PDF Drukuj Email
Małopolski Konkurs  "Mam Zawód. Mam Fantazję" organizowany
w ramach projektu Modernizacja kształcenia zawodowego
w Małopolsce

I. W Konkursie w Hańczowej - Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II
w Miechowie reprezentowali uczniowie klasy IV Technikum  -  technik mechanizacji rolnictwa: Paweł Kiszka i Mateusz Nowak.
Wystąpili oni w VI konkurencji konkursu: "Mistrzostwa agrotroników" - branża rolniczo - leśna z ochroną środowiska. Wypełniali test  wiedzy z zakresu agrotroniki na czas, a następnie przygotowywali sprzęt rolniczy do wykonania zadania uprawy wyznaczonej działki. Uzyskali 3 miejsce w Konkursie - gratulujemy!
II. Uczeń Technikum  Alan  Kałwa   kształcący się w zawodzie -technik żywienia i usług gastronomicznych uczestniczył  w VII konkurencji Konkursu : "Przekąski bankietowe" - branża turystyczno - gastronomiczna, który odbył się w Tarnowie.
 
 Przykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.