START arrow AKTUALNOŚCI arrow Dzień Seniora 2018
Dzień Seniora 2018 PDF Drukuj Email
14.11.2018 - Dzień Seniora

W dniu Seniora młodzież Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie udała się wizytą do Domu Kombatanta. Spotkanie z Seniorami było doskonałą okazją by nawiązać relację pokoleniową oraz docenić potencjał doświadczenia, wartości i wiedzy pensjonariuszy.
Uczniowie zaprezentowali ciekawy  program artystyczny, w którym młodzież przedstawiła kabaretowe scenki z życia Seniorów oraz zaśpiewała  wraz z Seniorami znane wszystkim piosenki:  ,, Tyle słońca w całym mieście" Anny Jantar, Edyty Geppert ,, Nadzieja’’ oraz ulubioną pieśń Papieża Jana Pawła II ,, Barkę’’. Młodzież  zaprezentowała również swój talent recytatorski i aktorski w wybranych utworach Wisławy Szymborskiej, co wprawiło Seniorów w bardzo dobry nastrój.
Miłym akcentem spotkania była wspólna degustacja ciast, które zostały upieczone przez uczniów naszej Szkoły.
Spotkanie było dla wszystkich zgromadzonych niezwykle cennym przeżyciem. Mamy  nadzieję, że tego typu spotkania będą regularnie organizowane, ponieważ są wspaniałą okazją do rozmów z  Seniorami, poznaniem ich historii życia oraz nieocenioną lekcją empatii. Liczymy na dalszą owocną  współpracę z Domem Kombatanta  w Miechowie.
W spotkaniu z Seniorami i w programie artystycznym  wzięli udział uczniowie Technikum w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie:  Kamil Wawszczyk , Tomasz Dunal  Anna Orda, Weronika Nowak , Karina Szostak, Julia Widacha , Piotr Duda, Agnieszka Janik, Bartosz Gredka , Wojciech Wróbel- Makowski, Klaudia Kopeć, Natalia Pajda, Kamil Laszczak, Kacper Jurkowski, kształcący się w zawodach: technik teleinformatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, technik hotelarstwa, technik pojazdów samochodowych.

/ZS2/
 
Przykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.