START arrow AKTUALNOŚCI arrow Wycieczka do St. Valentin w Austrii
Wycieczka do St. Valentin w Austrii PDF Drukuj Email
Wycieczka do St. Valentin w Austrii

W dniach 02-03.12.2018r. Uczniowie Technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki  wzięli udział w wycieczce do fabryki traktorów marki STEYR i CASE IH. w St. Valentin. Wyjazd został zrealizowany dzięki  firmie P.P.H.U . Marian Kisiel (Oddział Miechów ) - diler ciągników STEYR i CASE IH. Celem wycieczki było poznanie procesu projektowania i produkcji ciągników rolniczych oraz systemów rolnictwa precyzyjnego stosowanych w tych ciągnikach. Traktory CASE IH są pionierami w technologii pojazdów autonomicznych (pracujących i poruszających się bez operatora ). Młodzież podczas wyjazdu zwiedziła zakład produkujący kabiny do ciągników,  który zlokalizowany jest bezpośrednio przy hali montażowej traktorów. Po zakończeniu zwiedzania udaliśmy się na uroczysty obiad w głównym holu  zakładu w St. Valentin. Opiekę nad uczniami podczas wycieczki sprawowali Karol Moddelmog - nauczyciel języka niemieckiego i nauki jazdy, Przemysław Wójcik i Paweł Ptak  nauczyciele przedmiotów zawodowych. Głównym organizatorem wyjazdu dydaktycznego do Austrii był Paweł Ptak.
 
Przykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.