START arrow AKTUALNOŚCI arrow Laureaci konkursu umiejętności zawodowych - "Mam zawód. Mam fantazję."
Laureaci konkursu umiejętności zawodowych - "Mam zawód. Mam fantazję." PDF Drukuj Email
"Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II"
Laureaci konkursu umiejętności zawodowych - "Mam zawód. Mam fantazję."

Uczniowie klasy IV Technikum w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II   w Miechowie, kształcący się w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa - Mateusz Nowak  i Paweł Kiszka  zostali laureatami małopolskiego konkursu "Mam zawód. Mam fantazję". Wystąpili oni w VI konkurencji konkursu: "Mistrzostwa agrotroników" - branża rolniczo - leśna z ochroną środowiska.
Dnia 7 grudnia 2018 r. na Gali Kształcenia Zawodowego w Tauron Arenie w Krakowie laureaci wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych p. Adamem Dulewskim i p. Dyrektor Marią Paschek odebrali dyplomy i nagrody.
/ZS 2/
 
 Przykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2021 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.