START arrow AKTUALNOŚCI arrow Zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych Technikum
Zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych Technikum PDF Drukuj Email
Zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych Technikum
w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
 
Technikum ukończyło 133 uczniów, kształcących się w zawodach: technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik teleinformatyk, technik pojazdów samochodowych oraz technik mechanizacji rolnictwa.
 
 Przykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.