START arrow PROGRAMY UE arrow 3D FOR VET arrow Dzień Otwarty Druku 3D
Dzień Otwarty Druku 3D PDF Drukuj Email
Od 2017 roku nasza Szkoła uczestniczy w Programie Erasmus +. Projekt, który realizujemy z partnerami z czterech krajów europejskich, ma na celu poszerzenie wiedzy na temat innowacyjnej  technologii 3D. W ramach programu Strategiczne  Partnerstwo Dla Rozwoju Kompetencji w 3D, uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w licznych szkoleniach z zakresu programowania i obsługi drukarki 3D. Zajęcia prowadzone były przez wykwalifikowanych nauczycieli Zespołu Szkół Nr 2 oraz na międzynarodowych szkoleniach wyjazdowych w krajach partnerskich. Podczas Dni Otwartych Szkoły połączonych z Dniem Otwartym Druku 3D, które odbyły się 25 kwietnia, uczniowie Zespołu Szkół Nr 2  kształcący się w zawodzie technik teleinformatyk, zaprezentowali efekty pracy w tej technologii młodzieży szkół gimnazjalnych i podstawowych. Uczniowie naszej szkoły, którzy byli zaangażowani w projekt 3D FOR VET i wzięli udział w międzynarodowych mobilnościach w Puli w Chorwacji i Poniewieżu na Litwie chętnie dzielili się swoją wiedzą i umiejętnościami z młodszymi kolegami.  
 
Monika Marzec
 
 
Przykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.