START arrow PROGRAMY UE arrow 3D FOR VET arrow Innowacje na Festiwalu Zawodów w Małopolsce
Innowacje na Festiwalu Zawodów w Małopolsce PDF Drukuj Email
 
 
W dniach 21-23 marca w Krakowie po raz siódmy został  zorganizowany Małopolski Festiwal Zawodów. Wiele szkół zawodowych z województwa małopolskiego miało możliwość zaprezentowania swojej oferty edukacyjnej uczniom szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie prezentował swoją bogatą ofertę na trzech interaktywnych stanowiskach wystawowych : hotelarsko – gastronomicznym, mechanicznym i elektronicznym. Oprócz wielu ciekawych maszyn i urządzeń , zaprezentowaliśmy drukarkę 3D firmy ATMAT, zakupioną dzięki realizacji projektu „Strategiczne Partnerstwo dla rozwoju Kompetencji w 3D” . Młodzież , która odwiedzała nasze stanowisko była bardzo zainteresowana drukiem 3D. Nasi uczniowie profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem odpowiadali na liczne pytania młodszych kolegów. Umiejętność pracy na programach służących do druku 3 D i obsługi drukarki powoduje, że uczniowie naszej Szkoły podnoszą swoje kompetencje zawodowe i stają się bardziej konkurencyjni na rynku pracy.
                                        
Monika Marzec
 
 Przykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obraz
 


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.