START arrow AKTUALNOŚCI arrow Rekolekcje dla maturzystów w Skorzeszycach
Rekolekcje dla maturzystów w Skorzeszycach PDF Drukuj Email
W dniach od 30 września do 2 października 2019 r. maturzyści  z Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie wzięli udział w diecezjalnych rekolekcjach, które odbyły się w Centrum Spotkań i Dialogu Diecezji Kieleckiej w Skorzeszycach.
Każdego dnia maturzyści uczestniczyli w Eucharystii, w spotkaniach z ciekawymi prelegentami oraz w innych modlitwach i okolicznościowych nabożeństwach. Każdy z uczestników mógł przystąpić do Sakramentu Pokuty i Pojednania, by na koniec rekolekcji uzyskać odpust zupełny. Młodzi ludzie chętnie angażowali się w śpiew i w pracę w grupach. W czasie wolnym spacerowali i rozgrywali różne turnieje sportowe.
Czas spędzony w Skorzeszycach był wspólnym zastanawianiem się nad swoim powołaniem, nad życiem duchownym i relacją do Boga, był także  doskonałą integracją uczestników.
 
 Przykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.