START arrow AKTUALNOŚCI arrow wizyta nauczycieli Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie w Chorwacji
wizyta nauczycieli Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie w Chorwacji PDF Drukuj Email
Kolejna wizyta nauczycieli Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie w Chorwacji , w ramach programu Erasmus+

Tym razem Centrum Badań Materiałów - METRIS w Puli  zorganizowało trzydniowe warsztaty merytoryczne  dla nauczycieli ze szkół partnerskich  współpracujących w projekcie "Strategiczne Partnerstwo dla Rozwoju Kompetencji w 3D".
Szkolenia  miały  na celu przedstawienie współpracy METRIS zarówno z sektorem naukowym, jak i przemysłowym oraz sposobu, w jaki są one połączone poprzez wiele wspólnych projektów.
Nauczyciele mieli  okazję odwiedzić laboratoria Centrum Popularyzacji Nauki, Inkubator Technologiczny, poznać prace Muzeum Archeologicznego Istrii i pracę na drukarkach 3D.
Uczniowie ze szkoły technicznej w Puli przedstawili swoje prace wykonane  na drukarkach 3D - sprzęcie zakupionym w ramach projektu Erasmus+    "Strategiczne Partnerstwo dla Rozwoju Kompetencji w 3D".
Nauczyciele Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie mają swój udział w opracowaniu instrukcji programowania  produktów  otrzymanych z drukarek 3D, a uczniowie Technikum w naszej Szkole wykonują proste ćwiczenia z programowania  i użytkowania najnowszej technologii cyfrowej, która ekspansywnie wchodzi  w  kolejne obszary badawczo produkcyjne.
 
 Przykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.