START arrow AKTUALNOŚCI arrow Święto Niepodległości 2019
Święto Niepodległości 2019 PDF Drukuj Email
Święto Niepodległości 2019

1. Ślubowanie uczniów klas pierwszych Technikum na Sztandar Szkoły
My, uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
(...)
Zawsze będziemy  dbać o honor i godność człowieka, oznawać historię narodu i naszego regionu.
Będziemy czerpać z myśli i życia naszego wielkiego Patrona i wykazywać troskę o dobro wspólne  - Ojczyznę"

Przykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obraz

2. Szkolna uroczystość z okazji Święta Niepodległości
" (...) 101 lat temu - Polska zbudziła się do  życia po 123 latach niewoli.
 Tyle pokoleń marzyło o zrzuceniu jarzma niewoli, odzyskaniu godności ludzi wolnych na swojej ziemi. Z szacunkiem i wdzięcznością myślimy o twórcach tej wolności, zapisanych złotymi zgłoskami w historii Polski: Józefie Piłsudskim, Romanie Dmowskim, Wojciechu Korfantym, Ignacym Paderewskim, Ignacym Daszyńskim - wielkich osobowościach, ludziach myśli i czynu wyzwoleńczego, ale również o wszystkich Polakach obecnych na przestrzeni dziejów w historycznym etosie rycerskim, wojskowym, powstańczym, społecznym, w etosie nauki, pracy, modlitwy i pieśni."

Przykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.