START arrow PROGRAMY UE arrow 3D FOR VET arrow Pierwsze warsztaty szkoleniowe dla młodzieży ZS Nr 2
Pierwsze warsztaty szkoleniowe dla młodzieży ZS Nr 2 PDF Drukuj Email

Pierwsze warsztaty szkoleniowe dla uczniów  Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie zostały przeprowadzone przez nauczycieli biorących udział w Projekcie Erasmus+ 3D FOR VET. Nauczyciele przedmiotów zawodowych uczestniczyli w międzynarodowym spotkaniu dla partnerów projektu, które odbyło się w grudniu 2017r.
w Villach  - Austria na Uniwersytecie Karyntia.
Młodzież klas kształcących się w zawodzie technik pojazdów samochodowych i technik teleinformatyk została zapoznana z technologią druku i projektowania 3D, której dotyczy projekt Strategiczne Partnerstwo Dla Rozwoju Kompetencji w 3D realizowany w naszej Szkole.
Przedstawiono kierunki wytyczane do stosowania technologii 3D, mające na celu jak najbardziej trafne i potrzebne zastosowania tej technologii w różnych dziedzinach takich jak: modelowanie obiektów 3D, badania wytrzymałościowe, dopasowania w takich dziedzinach jak: technika, mechanika, medycyna, archeologia, symulacje, badanie materiałów i inne.
Nasza młodzież zapoznała się z technologią poprzez pierwsze projekty realizowane w programach projektowych 3D, które następnie zostały wydrukowane na drukarce 3D SIGNAL XXXL firmy ATMAT, zakupionej ze środków projektowych.

Przykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.