START arrow PROGRAMY UE arrow 3D FOR VET arrow Szkolenia dla młodzieży z programowania obiektowego 3D
Szkolenia dla młodzieży z programowania obiektowego 3D PDF Drukuj Email
Uczniowie klasy drugiej Technikum kształcący się w zawodzie technik teleinformatyk uczestniczyli w warsztatach z  programowania 3D w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie.
Szkolenie prowadził Pan Witold Kopeć, który jest zaangażowany w realizację projektu Erasmus+ Strategiczne Partnerstwo Dla Rozwoju Kompetencji w 3D. Swoją wiedzę i umiejętności nabywał na międzynarodowych szkoleniach w Villach w Austrii, a teraz dzieli się nią z uczniami naszej Szkoły.
Młodzież bardzo chętnie uczestniczy w takich zajęciach, gdyż są bardzo innowacyjne, a modele druku 3D są wykorzystywane w wielu dziedzinach życia. Ponadto nabycie umiejętności zaprojektowania i wydrukowania stworzonego przez siebie modelu podnosi kompetencje zawodowe uczniów oraz  ich pozycje na rynku pracy.
Warsztaty z programowania 3D, będą prowadzone w kolejnych latach dla większej grupy młodzieży naszej Szkoły, gdyż posiadamy drukarkę 3D Signal XXXL zakupioną ze środków projektu oraz  specjalistów – nauczycieli przedmiotów zawodowych , którzy brali udział w międzynarodowych wyjazdach szkoleniowych.
                                Monika Marzec
                                Szkolny Koordynator Projektu
 
 
Przykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obraz
 
następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.