START arrow AKTUALNOŚCI arrow "Rekrutacja na staże zawodowe u pracodawców lipiec - sierpień 2020r."
"Rekrutacja na staże zawodowe u pracodawców lipiec - sierpień 2020r." PDF Drukuj Email
W ramach projektu "Rozwój Centrum Kompetencji Zawodowych Powiatu Miechowskiego na bazie Zespołu Szkół Nr 1 i Zespołu Szkół Nr 2"
ogłasza się nabór uczennic i uczniów na formę wsparcia:
staże zawodowe u pracodawców.

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 roku w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 493 z późn. zm.).
Decyzją Zespołu Projektowego na staże zawodowe u pracodawców będą rekrutowani uczniowie pełnoletni. W trakcie stażu uczniowie zobowiązują się do przestrzegania procedur związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem pandemii COVID-19.

Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w tej formie wsparcia proszeni są o:
o    zapoznanie się ze "Szczegółowymi zasadami rekrutacji na staże" oraz innymi wymaganymi dokumentami:
o    złożenie:
•    formularza rekrutacyjnego uczestnika projektu (załącznik 1) ,
•    deklaracji uczestnictwa w projekcie (załącznik 2) ,
•    oświadczenia uczestnika projektu (załącznik 3) ,
•    oświadczenia o niepełnosprawności (załącznik 4) ,
•    zakresu danych osobowych do systemu SL2014 (załącznik 5) .
Dokumenty należy składać u Koordynatora ds. staży zawodowych i współpracy z pracodawcami, tj. pana Jarosława Szarka, w terminie od 06.07.2020 r. do 10.07.2020 r. w godzinach od 10.00 do 11.00 w Zespole Szkół Nr 2 w Miechowie ul. B. Prusa 2 sala nr 12
Dokumenty będzie można również pobrać i wypełnić w szkole w wersji elektronicznej.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.