START arrow AKTUALNOŚCI arrow Zaproszenie do udziału w upowszechnianiu projektu 3D FOR VET
Zaproszenie do udziału w upowszechnianiu projektu 3D FOR VET PDF Drukuj Email

Zaproszenie do udziału w upowszechnianiu projektu 3D FOR VET

Zapraszamy na wydarzenie upowszechniające projekt 3D FOR VET, które odbędzie się w czwartek 30 lipca 2020 r. w godzinach 09:30 - 14:00.

 

Wydarzenie obejmie dyskusję z ekspertami w dziedzinie technologii 3D oraz prezentację podręcznika do prowadzenia praktycznych warsztatów na drukarce 3D. Udostępnione zostaną również doświadczenia innych beneficjentów programu ERASMUS + oraz wyniki osiągnięte w ramach projektu 3D FOR VET. Oficjalnym językiem konferencji jest język angielski.

 

 

Wydarzenie przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych uczestników.

 W celu rejestracji prosimy skorzystać z poniższego linku:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdpY8b2f4JjTXfokD01Ts-dXGVAHOoBg4adzn6BNUw94D5HpQ/viewform

Wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają potwierdzenie udziału.

 

Możesz śledzić wydarzenie upowszechniające na Facebooku i na kanale YouTube projektu 3D FOR VET.

 

 

 

Celem 3D FOR VET - Strategiczne partnerstwo na rzecz rozwoju kompetencji w 3D jest zapewnienie uczniom Technikum, lepszej pozycji na rynku pracy poprzez wprowadzenie technologii 3D do ich formalnej edukacji, wykorzystanie ich wiedzy w praktyce oraz współpracę z rówieśnikami z innych krajów UE. W projekcie biorą udział partnerzy z 4 krajów europejskich: Chorwacji, Litwy, Austrii i Polski. Całkowity budżet projektu wynosi 250 585,00 EUR. Rozpoczął się we wrześniu 2017 roku i powinien zakończyć się w sierpniu.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.