START arrow AKTUALNOŚCI arrow Ostatnie spotkanie koordynatorów projektu 3D FOR VET
Ostatnie spotkanie koordynatorów projektu 3D FOR VET PDF Drukuj Email
Ostatnie spotkanie koordynatorów projektu 3D FOR VET
27 i 28 lipca 2020 miało miejsce ostatnie międzynarodowe spotkanie koordynatorów projektu  Strategiczne Partnerstwo dla Rozwoju Kompetencji w 3D.  Zgodnie z harmonogramem i planem projektu  uczestnicy mieli się spotkać w Puli w Chorwacji. Jednakże w zaistniałej sytuacji związanej z niebezpieczeństwem zakażeniem COVID 19  ustalono, że spotkanie to odbędzie się on – line przez platformę ZOOM.
Podczas dwóch dni konferencji zostały omówione wszystkie aspekty projektu. Każdy partner przygotował i zaprezentował działania wynikające z pracy w projekcie 3D FOR VET.
Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie reprezentowali na tym spotkaniu Pani Monika Marzec, Małgorzata Błachno, Małgorzata Zapart oraz nauczyciele przedmiotów zawodowych, którzy mieli możliwość pogłębienia swojej wiedzy w zakresie druku 3D na międzynarodowych szkoleniach w Austrii na Uniwersytecie Karyntia Pan Witold Kopeć          i Michał Krupa.
Nasz zespół przedstawił kilka prezentacji na temat: międzynarodowych szkoleń dla młodzieży, międzynarodowych szkoleń dla nauczycieli, studium przypadku dla stosowania technologii 3D oraz podsumowanie całego projektu również jeśli chodzi o rozliczenia budżetowe.
29 lipca na platformie YOUTUBE i na FACEBOOKU w godzinach 9.00- 14.00 wszystkie zainteresowane osoby, mogły śledzić efekty naszego dwudniowego spotkania. Na tą formę rozpowszechniania projektu zaprosiliśmy wszystkie osoby zaangażowane w realizację projektu, nauczycieli , uczniów , przedsiębiorców z którymi współpracowaliśmy oraz przedstawicieli naszego organu prowadzącego Starostwa Powiatowego w Miechowie.
Trzy dni intensywnej pracy szybko minęły, teraz czekamy na efekt intelektualny projektu – podręcznik do przeprowadzania warsztatów z programowania 3D, stworzony we współpracy wszystkich partnerów projektu.
                                
Monika Marzec
Szkolny Koordynator Projektu

Przykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.